בית החולים פריצקי מדיקל סנטר

המוקד העירוני: 055-7252679

בית החולים פריצקי מדיקל סנטר

בית החולים פריצקי מדיקל סנטר (FMC) הינו מרכז רפואי מתקדם הממוקם בלב נווה פריצקי (עיר החתולים). בית החולים FMC של פריצקי מכיל מחלקות רפואיות רבות, מה שהופך אותו למתקן בריאות מקיף. המיון בבית החולים שלנו כולל יחידת טראומה מובילה, מחלקה פסיכולוגית ושיקומית, מחלקה לטיפול נמרץ כללי, מחלקה לשיקום וטיפול בגורי חתול עם שיתוק מוחין ומחלקת המלטות איכותית. המחלקה הכירורגית שלנו כוללת מומחים בתחומי ניתוחי לב, ראש וריאות, וברשותנו מגוון מכונים ויחידות רפואיות המציעים שירותים רפואיים למגוון בעיות פיזיולוגיות ונפשיות. מדובר במרפאות שיניים מומחים, מרפאה לאבחון מוקדם של חתלתלת ושל פרוו, מכון פיזיותרפיה מצליח, מכון להפרעות שינה ומכון מחקר פרמצבטי.

בית חולים לחתולים נווה פריצקי
בית חולים לחתולים נווה פריצקי

מחלקת המלטות במרכז הרפואי FMC (פריצקי מדיקל סנטר) בנווה פריצקי היא אחת המחלקות הבולטות בארץ, המתמחה בשיטות לידה טבעיות. חדרי הלידה מאובזרים ונוחים והתינוקות שוכנים בתינוקייה מרווחת ונוחה. בבית החולים פריצקי מדיקל סנטר פועלים גם מעבדות ומכוני מחקר רבים המתמקדים בנושאים רפואיים שונים. מתקנים אלו נותנים מענה לבעיות בריאות שונות באמצעות טיפולי יום או טיפולים חד פעמיים. בבית החולים פריצקי מדיקל סנטר בנווה פריצקי יכולים הרופאים לעסוק במחקר רפואי במסגרת המעבדות ומרכזי המחקר של בית החולים. זה מספק לסטודנטים לרפואה, לרופאים מומחים ולפרופסורים הזדמנות לערוך מחקר אקדמי מוביל. בית החולים מקיים כל העת פעילויות מחקר ופיתוח, וכן מספק שירותים ללא הפסקה למסגרות קהילתיות שונות. המרכז הרפואי רפואת חתול מפעיל בית ספר שיקומי לגורי חתול עד גיל 8 הסובלים משיתוק מוחין ובעיות מוטוריות שונות. בבית הספר פועל גם גן טיפולי לגורי חתול עם אוטיזם. במסגרת המרכז הרפואי של נווה פריצקי פועלים גם בית הספר לאחיות ובית הספר לפיזיותרפיה.

הצעה לרגל פתיחת FMC

דר’, מטפל, פסיכותרפיסט וכל בעל עסק נכבד!
מחפש לשכור משרד או מרפאה לשעה בלבד בנווה פריצקי?
לא מעוניין להתחייב?

נגמר או עומד להיגמר לך החוזה?
מעוניין לשפר את תנאיך?
סקרן לבדוק אופציה נוספת?
מתחשק להשתדרג ולהצטרף להצלחה?

לרגל הפתיחה ב-FMC יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה! ליצירת קשר

חיפשתם משהו אחר?

MCA מדיקל סנטר אשקלון -בן גוריון 17 אשקלון

מחפשים רופא באשקלון? אם הגעתם לדף זה בחיפוש אחר מרכז רפואי באשקלון נשמח לכוון אתכם למקום הנכון.

המרפאות של MCA נוצרו במטרה לתת שירות רפואי מושלם באשקלון ולהעניק חוויה טיפולית מהמעלה הראשונה בלי להתפשר לרגע אחד על איכות הרופאים והמטפלים..
החדרים המוקצים לטיפול במדיקל סנטר אשר בעיר אשקלון הינם שקטים, גדולים ומרווחים וכמו כן יש במקום מיזוג אוויר ממוזגים. המתחם משרת מגוון רחב של צרכים טיפוליים ורפואיים מטיפולי פסיכולוגיה ועד גניקולוגיה. זקוקים לבדיקה של רופא מומחה או טיפול פסיכותרפיה? מדיקל סנטר אשקלון נותן מענה לכל הדברים הללו.

כתובת: שדרות דוד בן גוריון 17, אשקלון
טלפון: 08-630-8600

 

מרפאות וחדרי טיפול להשכרה בפריצקי מדיקל סנטר

מדוע לשכור מרפאה, משרד או חדר ייעוץ דווקא ב-FMC?

FMC מספק משרד וקליניקה פרטית המתאפיינים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, המאפשרים לרופא ולמטפל לתת מענה ללקוחותיו במקום ההולם את מעמדם המכובד. פריצקי מדיקל סנטר הינו מרכז רפואי ייחודי ויוקרתי בו ניתן לשכור משרדים וחדרי ייעוץ, קליניקות פרטיות וחדרי טיפול לרופאים ולמטפלים ממגוון התמחויות.

פריצקי מדיקל סנטר FMC אשקלון
פריצקי מדיקל סנטר FMC אשקלון

סיבות להצטרף לפריצקי מדיקל סנטר:

מיקום מרכזי ואסטרטגי – FMC ממוקם במקום מרכזי ליד אשקלון במרחק של חמש דקות הליכה מהתחנה המרכזית, וצמוד לעורק תחבורה ראשי ניתן להגיע בקלות הן בתחבורה פרטית והן ציבורית מאשקלון ומחוצה לה.

ה- FMC ממוקם לא רחוק מביה"ח ברזילי וקופ"ח מכבי, כללית ומאוחדת. מיקום אסטרטגי מבחינה רפואית ופרה-רפואית.

נגישות וחניה – החוק כיום מחייב הנגשה רק של מבנים חדשים, אך תקנות יגדירו כי גם מבנים קיימים יצטרכו להפוך נגישים לבעלי מוגבלויות עד 2018.

טלפון של FMC:
055-7252679

כתובת ביה"ח: הגבעול 10, נווה פריצקי

עלות הזמנת אמבולנס: 1,000 ש"ח

חיפשתם מרפאה באשקלון?

מידע נוסף לגבי אשקלון מדיקל סנטר

ד”ר ולדימיר דניצ’ק, רופא מומחה רב תחומי במרכז הרפואי בילינסון ובוגר המרכז הרפואי פרומו, איטליה.

בעל ניסיון של מעל עשור ברפואה אסתטית כולל התמחות ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה.

מתמחה בפיסול פנים, אף, לחיים ולסת בהזרקה ובטכניקות מתקדמות נוספות ביניהם טיפולי בוטוקס וחומצה הילארונית,

כמו גם מתיחת פנים באמצעות חוטי מתיחה.

כיום משמש גם כבעלים של רשת המרפאות המתקדמת פירסט קליניק החולשת על 20 סניפים ברחבי הארץ בהן מתבצעים כ-250 טיפולים אסתטיים מידי חודש.

מדוע לשכור מרפאה, משרד או חדר ייעוץ דווקא במדיקל סנטר אשקלון?

“מדיקל סנטר אשקלון”  MCA הינו מרכז רפואי ייחודי ויוקרתי בו ניתן לשכור משרדים וחדרי ייעוץ, קליניקות פרטיות וחדרי טיפול לרופאים ולמטפלים ממגוון התמחויות.
MCA מספק משרד וקליניקה פרטית המתאפיינים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, המאפשרים לרופא ולמטפל לתת מענה ללקוחותיו במקום ההולם את מעמדם המכובד.

הסיבות להצטרף למדיקל סנטר אשקלון הן רבות:

מיקום מרכזי ואסטרטגי

MCA ממוקם במקום מרכזי באשקלון במרחק של חמש דקות הליכה מהתחנה המרכזית, וצמוד לעורק תחבורה ראשי ניתן להגיע בקלות הן בתחבורה פרטית והן ציבורית מאשקלון ומחוצה לה..

ה- MCA ממוקם לצידו של ביה”ח ברזילי וקופ”ח מכבי, כללית ומאוחדת. מיקום אסטרטגי מבחינה רפואית ופרה-רפואית.

נגישות וחניה –   החוק כיום מחייב הנגשה רק של מבנים חדשים, אך תקנות יגדירו כי גם מבנים קיימים יצטרכו להפוך נגישים לבעלי מוגבלויות עד 2018.

“יפה שעה אחת קודם”.

דאגנו להקים מרכז רפואי העונה על חוק ההנגשה  עפ”י סטנדרטים מחמירים בשיתוף עם קופ”ח מכבי והוא כולל מעלית, דלתות כניסה המותאמות לכיסאות גלגלים, שרותי נכים ועוד.

במתחם חניה גדולה לרווחת המבקרים, החניה ללא תשלום.

כוח אדם איכותי, מקצועי ושרותי מעטפת – ב- MCA כוח אדם  מקצועי, סבלני ואדיב. כמו כן במרכז ניתנים שרותי ניקיון ותחזוקה באופן שוטף.

שרותי מזכירות – ב- MCA קיימת אפשרות לשכירות קליניקה, מרפאה או משרד הכוללת שרותי מזכירות מלאים. שרותי המזכירות כוללים קבלת קהל, קביעה, ביטול ווידוא תורים, שרותי גבייה וכן מילוי  אחר צרכיי הרופא והמטפל.

תוכנית שיווק – כערך מוסף ייהנו הרופאים ב- MCA מתוכנית שיווקית ייחודית, אשר כוללת בין היתר פרסום וחשיפה באתר של החברה ובמדיות חברתיות. כל רופא/מטפל יהנה מדף בית בו תתוארנה התמחויותיו הספציפיות. נעודד ונפעל ליצירת שיתופי פעולה.

למעוניינים תהיה אפשרות לליווי אסטרטגי ושיווקי פרטני.

גמישות ניהולית- ב- MCA כל רופא ומטפל הוא האחראי הבלעדי לקבלת החלטות ותכנון מקורות ואופן ההכנסה. ב- MCA ניתן לטפל במטופלים של כל קופות החולים, במטופלים פרטיים, מטופלי תיירות מרפא וכו’…

עיצוב יוקרתי חדשני ופונקציונאליות מרבית – MCA תוכנן ועוצב על ידיי אדריכלים ומעצבי פנים בסטנדנט יוקרתי, איכותי ומקצועי. הודות לשילוב מנצח בין מיטב המוחות בתחום העיצוב והייעוץ האסטרטגי, הוקם מרכז רפואי המשלב יוקרה, שלווה ורוגע עם פונקציונאליות ונוחות מקסימלית.

חדר רופא ומטפל – החדרים ב- MCA מרוהטים ומאובזרים באופן מושלם לרבות מחשב, תקשורת וציוד היקפי.
חדרי הקליניקה מאובזרים בריהוט חדשני ופרקטי ומותאמים לצרכיי כל רופא ומטפל. בחדר ישנם כיור, מיטת טיפול , מזגן אישי וציוד מתכלה כנדרש ועוד.

גמישות בשיטות השכרה- ב- MCA ניתן לשכור קליניקה בהתאם לצרכיי הלקוח: חיוב שעתי או לפי  ססיות (TIME SHARINGׂ). יתרה מכך, ניתן להתחיל בשיטה אחת ולעבור לאחרת.

יחס אישי ואחריות – אנו ב- MCA מבינים כי השעות הרבות שהרופאים והמטפלים עובדים, מחייבות אותנו לתת להם וללקוחותיהם שירות ברמה גבוהה ומקצועית ביותר, על מנת
שעבודתו תתמקד בלקוח. כל רופא ומטפל יכול תמיד לפנות לכל עובד ב- MCA ואנו נשמח לעמוד לשרותו בכל פניה ובקשה ולטפל בפניה באופן אישי ובאחריות.

זמינות – המרכז הרפואי מספק שרותי מזכירות מלאים ומקצועיים ומאפשר זימון תורים  באמצעות הטלפון 6 ימים בשבוע ו24 שעות ביממה באמצעות האי-מייל ואתר האינטרנט.

ב- MCA זמינות הקליניקות גבוהה מאוד בימים א’-ה’ בשעות 8:00-20:00 וביום ו’ בשעות  8:00-14:00 אנו קשובים לצרכיי הרופאים והמטפלים ונבדוק אפשרות להתגמש אף יותר במידת הצורך.

שקט נפשי – אנו ב- MCA מאמינים שכל איש מקצוע צריך להתמקד בעבודתו
המקצועית. לשם כך, הקמנו מרכז רפואי באשקלון, המעניק מגוון יתרונות ובעיקר שקט נפשי למטפלים וללקוחותיהם, על מנת לייצר טיפול איכותי במלוא תשומת הלב.

יתרונות למטופלים – מרפאה ב- MCA נגישה וכוללת חניה צמודה ללא חיוב. הלקוחות ייהנו מזמינות מרבית, כ”א סבלני ואדיב המעניק יחס אישי ומעיצוב יוקרתי ונוח.

מגוון התמחויות תחת קורת גג אחת ליצירת סינרגיה מושלמת בגישה הוליסטית.

 

איך תבחר בקליניקה המושלמת עבורך באשקלון?

פיצה אוכלים באיטליה, סנגרייה שותים בספרד וטיפול רפואי בנווה פריצקי עוברים אצל מומחים בתחום!
כמו בכל תחום בחיים, כדאי לשאוף לדבר האמיתי. על כן קליניקה או מרפאה שוכרים במרכז רפואי!

פעמים רבות נשאלת השאלה, איך אדע איזה קליניקה עליי לשכור, מה הקריטריונים על פיהם מסווגים ומשווים בין החלופות? ובקיצור, איך לבחור קליניקה מושלמת עבורי ועבור מטופליי?

על כל אלה ננסה לענות בכתבה הבאה:

בחירת קליניקה נועדה לענות על הצרכים השונים והמשתנים של כל רופא ומטפל. על מנת שכל איש מקצוע יוכל להתמקד בעבודתו המקצועית, מומלץ לבדוק איזה תועלות מוענקות למטפלים וללקוחותיהם ולא פחות חשוב באיזו עלות?

השאלה הראשית, אילו שירותים כלולים במחיר השכרת הקליניקה?

שרותי מזכירות הוא קריטריון עקרוני ביותר. ומה בדיוק הוא כולל?

קביעה, ביטול וידוי הגעת המטופל, ניהול יומני חדרי ניתוח, הנפקת מסמכים בפיקוח הרופא וכו’…

האם יש למזכירות ניסיון בעבודה עם תוכנה/ קופה מסוימת?

מה הם תכונותיה של המזכירה? האם המזכירה אדיבה, מנומסת, אמפטית וסבלנית כלפי הרופא והלקוחות כאחד.

(נבדק ונמצא, כי מזכירה מקצועית עשויה להוריד את העומס בכ- 30% מהמטפל ובכך להקל משמעותית על עבודתו).

האם קיימת גמישות ניהולית, כלומר ניתן לעבוד בכמה קופות חולים, עם כל חברות הביטוח ובאופן פרטי, מה שלא מתאפשר לעולם במידה והרופא, עובד בתוך סניף של קופת חולים.

חשוב לבדוק שהמקום יהיה אסתטי, יוקרתי ומזמין, במיוחד אם הרופא מעוניין לעסוק גם בפרקטיקה פרטית. הלקוחות בימנו שופטים את הרופא עוד בטרם נכנסים לטיפול וכידוע יש רק הזדמנות אחת לרושם ראשוני.

כל רופא בהתאם לתחום התמחותו צריך לבדוק מה החדר כולל? ריהוט ואבזור בסיסי, לרבות כיור, מקומות אחסון, מיטת טיפול, שולחן עם כסאות לרופא וללקוחותיו.

יש מרכזים המספקים אף ציוד תקשורת וציוד היקפי הכולל מחשב ומדפסת, טלפון, אינטרנט וכו’…

כדאי לבדוק שהמיקום של הקליניקה אסטרטגי, מרכזי ונגיש הן מבחינת מקומות חניה, קלות הגעה בתחבורה פרטית וציבורית (סמיכות לעורק תחבורה ראשי) והן מבחינת הקשר של הקליניקה לסביבה, האם יש קופות חולים, בתי חולים ובתי מרקחת בסביבה.

לרופאים המעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיהם, מומלץ לבדוק האם יש שרותי שיווק ופרסום. כגון: אתר אינטרנט, דף ברשתות חברתיות, עידוד ותמיכה ביצירת שיתופי פעולה וכו’…(השירות דיי נדיר או בתשלום)

פרמטרים נוספים שיש לבדוק:

זמינות, שעות פעילות ואפשרות לגלוש מעבר לשעות אלה (בד”כ בתוספת תשלום), גמישות מבחינת שינויים בלו”ז.
תמהיל מטפלים נוספים הנמצאים בקליניקה, אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה, כגון שימוש משותף בציוד ואבזור יקר לטובת הוזלת עלויות הדדית.

גמישות בתנאי השכרת הקליניקה- השכרה לפי שעה, לפי חצי יום, יום, שבוע, חודש או שנתי והאם ניתן לעבור משיטה אחת לאחרת במידת הצורך?

מטפל/רופא מתחיל שטרם צבר חוג לקוחות רחב, יתקשה לממן קליניקה שאינה על בסיס שעתי (מרכזים רפואיים מעטים מאפשרים ובד”כ השעה מתומחרת יקר יותר). אך בחישוב כולל, גמישות המאפשרת השכרת קליניקה לפי שעה , שווה מחיר יקר יותר. יש לזכור שהאלטרנטיבה זאת עדיפה על פני התחייבות לשלם על מקום שיהיה ללא תפוסה מלאה.

ישנם קריטריונים רבים ונוספים הייחודיים לכל מטפל, העיקר לשאול ולברר ולסכם הכל מראש ורצוי אף בחוזה רשמי, ויפה שעה אחת קודם!

אנו מאחלים הצלחה רבה בחיפוש הקליניקה המושלמת ומקווים שעקרונות בסיסיים אלה, אכן יסייעו וינחו את הרופא/המטפל!

 

מדיקל סנטר אשקלון MCA הוא "מרכז רפואי המתמחה בהשכרת קליניקות מרפאות ומשרדים במרכז אשקלון."

 

מידע נוסף מתוך פרסומים של המרכז הרפואי:

אודות מדיקל סנטר אשקלון MCA מרכז רפואי פרטי

רופאי ומטפלי אשקלון והדרום שימו לב, החלטנו לרכז את מרצנו והבאנו לכם את המרכז לדרום!

אנו גאים להציג את מדיקל סנטר אשקלון , MCA הינו פרויקט ייחודי במינו!

MCA שם לו למטרה לרכז את מיטב המומחים ברפואה כללית, רפואת יועצים ורפואה אלטרנטיבית תחת קורת גג אחת. אנו סבורים כי שילוב המומחים יחדיו ייצור סינרגיה נדירה, אשר תעניק ערך מוסף לרופאים ומטפלים, למטופלים ולבעלי המרכז כאחד!

מדיקל סנטר אשקלון הינו מרכז רפואי יוקרתי, אשר עוצב בידיי האדריכלים ומעצבי פנים מובילי דעה.

הפרויקט הוקם ומלווה על ידיי יועצת אסטרטגית בכירה בתחום הקמת מרכזים רפואיים. בתכנון והקמת הפרויקט הושקעו משאבים ניכרים ומחשבה רבה, כל זאת על מנת ליצור מקום יוקרתי

ומכובד אשר הולם את מעמדם של המומחים מן השורה הראשונה ובו בעת מתאים לצרכיהם המשתנים של כל סוגי הרופאים והמטפלים בהתאם לדרישתם וצרכי לקוחותיהם.

המרכז רובו ככולו מיועד להשכרת מרפאות באשקלון לצרכי רפואה פרטית ולרופאים מומחים ומטפלים עצמאיים של כל קופות החולים ממגוון אסכולות (רפואה ככלית, רפואת יועצים, רפואה אלטרנטיבית והוליסטית, יועצים ופסיכותרפיה)

במדיקל סנטר אשקלון ניתנים שרותי מזכירות מלאים ומקצועיים הכוללים זימון ווידואי תורים, ניהול יומני חדרי ניתוח, מענה שוטף לפניות הלקוחות, הרופאים והמטפלים, גבייה ושירותים רבים נוספים בהתאם לדרישות המטפלים וצרכיהם.

כמו כן במקום ישנם שירותי תפעול ולוגיסטיקה על כל היבטיה, המקום מנוהל על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וכל פנייה תענה בהקדם ובהתאם.

שרות ייחודי, מערך שיווקי וחשיפה אינטרנטית באתר הבית ורשתות חברתיות ,מטרתו של שרות זה לעודד שיתופי פעולה, להגביר את החשיפה והפרסום של כל מטפל בנפרד ושל כולם יחדיו. כמו כן ישנה אפשרות של ליווי שיווקי באופן אישי ופרטני.

הודות לכל אלה, רופא אשר מחליט להצטרף למשפחת MCA ולשכור מרפאה במרכז רפואי אשקלון רוכש “שקט נפשי”, המאפשר לו לרכז את מאמציו במתן שירות מיטבי למטופליו.

“מדיקל סנטר אשקלון” ממוקם במיקום אסטרטגי (מול ביה”ח ברזילי, בקרבת קופ”ח מכבי, כללית ומאוחדת). MCA  נמצא במקום מרכזי ונגיש באשקלון, אליו הגישה נוחה מהעיר ומחוצה לה.

בקרבת המרכז הוקמה חניה רחבת ידיים לנוחות המבקרים והגישה למרכז והניידות בו נגישה לבעלי מוגבלויות לפי סטנדרטים מחמירים.

אנו משוכנעים כי מיקומו של הפרויקט בלב אשקלון, עיצוב ואדריכלות יוקרתית ורמת השירות הגבוהה הניתנת במרכז הרפואי לרופאים ומטפלים וללקוחות כאחד, תורמים רבות לשביעות רצון הלקוחות, המוביל להרחבת מעגל הלקוחות של צוות הרופאים והמטפלים במידקל סנטר אשקלון.

"נשמח לעמוד לשירותכם בכל פניה ובקשה".

 

גילוי נאות: האתר שבו אתם נמצאים נוצר לצורך תחרות SEO, חלק מהתוכן בעמוד זה מקורו מהאינטרנט בפרסומים של MCA. תוכן זה נמצא כאן בהשאלה ובאופן זמני ויוסר אם נתבקש להסירו.

מה חדש בנווה פריצקי? תקראו - תדעו:

פריצקי מדיקל סנטר FMC אשקלון

תוכן עניינים