10 הדיברות של נווה פריצקי העיר

המוקד העירוני: 055-7252679

10 הדיברות של נווה פריצקי העיר

להלן 10 הדיברות של נווה פריצקי העיר:

ואהבת את החתול שלך כפי שאהבת את עצמך

ביטוי זה מהמקורות מעיד על כך שנווה פריצקי Cat City שואפת לשוויון מלא לכל אזרחיה, ללא קשר לצבע הפרווה, גיל או מעמד חברתי. המשמעות היא שאם אתם מוצאים את עצמכם במצב בו נמצאים חתולים, עליכם לדאוג להתקרב לאט ולתת להם להתרגל לריח הייחודי שלכם לפני שתחליטו לשהות בסביבה לפרק זמן העולה על שש דקות. חתולים מעל גיל חמש נוטים להתקשות בעיכול מזון אם אין להם זקן. במהלך השנים, כל חתול מפתח הרגלים, שחלקם אולי לא כל כך חמודים ונעימים עבור החיות הסובבות אותה. חתולים בוגרים אלה חסרים לעתים קרובות גמישות נפשית ופיזית, ולכן לעתים קרובות יש להם קונפליקט עם הסביבה שלהם. עיריית נווה פריצקי פרסמה לאחרונה מערכת הנחיות הקובעת מהי התנהגות לגיטימית ביחס לאוכלוסייה הבוגרת של נווה פריצקי. הרעיון הכללי הוא לאפשר לקשישים לחיות את חייהם כראות עיניהם, מבלי להתערב או לאלץ אותם לשנות את השגרה שלהם. זה כולל דברים כמו אינטראקציה חברתית בלתי צפויה או הזמנות להשתתף בפעילויות גופניות שיוציאו אותם ממקום מגוריהם הרגיל.

שלם לעירייה לפני שאתה מפקיד המשכורת לבנק

כל אזרח חתול בנווה פריצקי מקבל קצבת מזון קבועה מהממשלה לפי משקל גופו. לדוגמה, חתול במשקל 4 ק"ג יאכל שתי ארוחות ביום במשקל כולל של כ-400 גרם מזון יבש. העירייה מצפה אפוא מכל חתול שלא יתחיל לאכול בטרם תגיע גזברית העירייה, גב' נמש, לבחון את מצב הקערה ולגבות את המס הקבוע בחוק. משאבים אלו מאוחסנים במחסני העירייה על מנת להתמודד עם יום רע ובמצב חירום.

לא תפצח (בריקוד פתאומי)

החתולים בשכונת נווה פריצקי הסכימו כולם לא להתפלש בבוץ, לגנוב מזון מחבריהם או להיכנס לפחי אשפה ציבוריים. הם גם הבטיחו לא להתחבא בחושך רק כדי להפחיד את החברים שלהם (רלוונטי לחתולים שחורים). מאנשי ציבור בנווה פריצקי מצופה לפעול תמיד לטובת הציבור, ולהימנע מכל אינטרס אישי שעלול להתנגש בכך, למעט מקרים בהם האינטרסים האישיים שלהם ישפרו את הגישה לחנויות מזון איכותיות. התקנון העירוני במקרים אלו מאפשר לחתולים הנושאים תפקיד להפעיל שיקול דעת עצמי בשטח ולהחליט האם לאכול את מוצר המזון המיוחד או לוותר על הזדמנות זו לטובת כלל האזרחים.

( חסרות פה 7 דיברות – לטיפולך ג'ינג'י )

10 הדיברות נווה פריצקי
10 הדיברות נווה פריצקי

 

לסיכום, אם אתם שוקלים לעבור לנווה פריצקי

אולי כדאי שתשקלו מחדש לאחר קריאת המאמר הנ"ל. חשוב לציין שכל מה שנאמר היה במסגרת תחרות שמטרתה להציב אתר אינטרנט כשר למהדרין בראש תוצאות החיפוש בגוגל תחת הביטוי 'נווה פריצקי'. אתר זה ידבר על העיר, המקומות הקדושים לה, חוקי העזר העירוניים, בניין עיריית נווה פריצקי, הגורמים בה, ופינות החמד של העיר לרווחת התיירים והאזרחים המודאגים כאחד. באופן כללי, אנו מאמינים כי מדובר בעיר עם פוטנציאל רב, וממליצים לבקר בה כדי לראות אם זה המקום המתאים עבורכם לחיות בו. נווה פריקי ממוקמת בסמוך לאשקלון, ואנו מאמינים שכדאי להתייחס אליה כמקום מגורים אפשרי. מזכיר ראש העיר, מר פריצקי, ישמח לענות על שאלותיכם בנושא מגורים בנווה פריצקי. אם אתם רוצים לגור בעיר, התקשרו למוקד העירוני בטלפון 055-7252679 ותקבלו סיוע והכוונה לגבי מגורים בעיר הדגל של ישראל.

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

10 הדיברות

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.