תקציב העיר לשנת 2022

המוקד העירוני: 055-7252679

תקציב העיר לשנת 2022

השבוע נכנסנו לתפקיד והוטלה עלינו עבודה רבה. גם להגיע למקום 1 בגוגל בביטוי נווה פריצקי וגם לדאוג לרווחתם ושלומם של תושבי העיר הפרוותיים. צוות העירייה התכנס כדי לדון על תקציב העיר לשנה הקרובה ואנו שמחים לבשר כי הגענו למחלוקות אך פתרנו אותן בעזרת קרבות רחוב זריזים ואפקטיביים. לפניכם סיכום של החלטות הוועדה:

  1. מיליון דולר לרכישת מזון רטוב לחתולי נווה פריצקי
  2. מיליון דולר לרכישת מזון יבש לחתולי נווה פריצקי
  3. מיליון דולר לטובת רכישת צעצועים לחתולי נווה פריצקי
  4. מיליון דולר לטובת בינוי ושיכון בדירות קרטון לפחות 1000 דיירים פרוותיים חדשים עד 2023
  5. 200 אלף ש"ח הוצאות שמירה והגנה מפני כלבים
  6. 200 אלף ש"ח שוחד לבן דוד של מר פריצקי פיל פריצקי מארה"ב שהבטיח לתמוך בקמפיין של 2026
  7. 2 מיליון דולר להסברה (חינוך, קירוב לבבות, ספרי לימוד, ניסיון להסביר לבני אדם שכדאי להם להיות חברים שלנו).

 

תודה גם לכם אזרחי נווה פריצקי שנתתם בנו אמון מוגזם שמאפשר לנו לממש את החלום האדיר הזה ולהקים סופסוף את נווה פריצקי כמו שחלמנו עליה כל השנים – עיר חתולים ראשונה בראשות חתול מוסמך ויציב נפשית שאוהב לעשות ספורט ולנהל את העניינים לטוΣבת הכלל. אין לנו מילים להביע את האושר, זקיפות הקומה והגאווה הפנימית שמתחוללת לנו בלב למשמע צירוף המילים "נווה פריצקי" – זאת הולכת להיות עיר למופת, עיר השנה בפנאי פלוס ובחדשות הדרום.

כולנו תקווה שגם נזכה בתחרות קידום האתרים כי באחריותנו חתולים רבים – יש להו פיות רבים להאכיל אבל המוטו שלנו בעיר נווה פריצקי הוא כידוע "ואהבת לחתולך כמוך" שזה אומר שכסף ושיקולים פיננסיים תמיד יבואו אחרונים. מה שחשוב הוא שנוכל לחיות בכבוד ולא לחשוש להידרס בכבישים או שישליכו לנו את המים ביום מהביל. די לאפליה. מהיום יש לנו בית ואנחנו דואגים לעצמינו, מספיק להתרפס ולהיות תלויים ביצורים אנושיים שמרביתם לא אפקטיביים עבורנו.

רק עצמאות תציל אותנו ותפתח לנו אופק של חיים אבולוציוניים, חיי קהילה, חינות ותרבות כמו שמגיע לנו. מברוכ לראש העירייה החתיך והמקצועי שנו מר פריצקי אנחנו אוהבים אותך – על החתום צוות עיריית נווה פריצקי !

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.