חשדות חמורים לשחיתות

המוקד העירוני: 055-7252679

חשדות חמורים לשחיתות

כפי שעדכנו אתכם לאחרונה, מספר גורמים מתעניינים בפעילותו של ראש העיר מר פריצקי שנראתה לחלק מהם כחשודה. לפני כשבוע מר פריצקי הוזמן למתן עדות במשטרה אך כפי שפורסם בעיתונות הכתובה, הוא מיד נכנס לפאניקה עמוקה ונאלצו לפנות אותו לבית החולים פריצקי מדיקל סנטר במצב בינוני.

היום הגיעו בשנית שוטרי תחנת נווה פריצקי – מרחב דרום על מנת לגבות עדות פתוחה מכבוד ראש העיר. הפעם כבודו הסתתר על עץ גבוה כך שפיקוד דרום יחד עם פיקוד העורף זימנו למקום ניידת כיבוי אש שהורידה את החשוד עם סולם וללא נפגעים.

בתחנת המשטרה העדות שהתקבלה מראש העיר: "אני?! מה פתאום?? זה לא אני?!?… רגע.. על מה מדובר?"

מה שראש עיריית נווה פריצקי לא ידע בשלב זה, וכאן בא לידיי ביטוי תחכומם של החוקרים – הוא שבסה"כ רצו לשאול אותו אם הוא יודע מי מנשנש את הלחמניות במטבח בלילה. זה הכל.

ראש העיר הולך ומסתבך בפלילים!

…אבל הפאניקה כבר אחזה בו קשות, וכך החשוד המשיך לנדב מידע מיוזמתו: "אם זה לגבי ההלוואה של ה 500 אלף אירו מבן דודה שלי פיל פריצקי אז אין לי מושג קלוש על מה מדובר."

בשלב זה חוקרי לה"ב 433 התפרצו למקום ובידם חומר הראיות שראש העיר לא ידע שנאסף לגבי בשנה וחצי האחרונות. כך שעתידו של החתול האומלל הזה לא נראה משהו בכלל וכל תושבי העיר ברגעים אלו מדליקים נרות נשמה עבורו בתקווה ש 8 שנותרו לו יספקו עבודה יותר טובה למען העיר כולה ועבור מדינת ישראל והעם היהודי והחתולי.

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.