סיכום משחק פ.ס.ז' מול מכבי נווה פריצקי

המוקד העירוני: 055-7252679

סיכום משחק פ.ס.ז' מול מכבי נווה פריצקי

בעולם שבו אף אחד כבר לא יודע להפסיד כמו נמר, במיוחד כשזה מגיע לכדורגל, בולט לטובה האופן שבו מכבי נווה פריצקי קיבלה את תוצאות המשחק בגבורה הערב (רביעי).
בסיבוב השני של שלב הבתים בליגת האלופות, אלופת ישראל אירחה את פאריס סן ז'רמן, אחת הקבוצות בכושר הטוב בעולם השנה, כך שההפסד 0-3 לא באמת הפתיע איש.
ייזכר לטובה הגול של פיצה הג'ינג'י במחצית הראשונה. מהלך גאוני שייזכר לשנים רבות בנווה פריצקי ובכל ישראל.

אל תהיו קשים איתם. התוצאות של מכבי נווה פריצקי השנה בכל זאת משתפרות בהשוואה לשנה שעברה.
זה מראה שמכבי נווה פריצקי מסוגלת להתקדם ויש לפרגן להם ולעודד אותם להמשיך להשתפר.

נכון שנווה פריצקי עדיין לא צברה נקודות בשלב העקיצות המילוליות והשריטות, אבל 90,000 האוהדים ששהו באיצטדיון על שם פיל פריצקי יזכרו לנצח את רגעי התעלות הנפש שבישל וסיפק פיצה הג'ינג'י, שכבש את השער היחיד מול ג'אנלואיג'י דונארומה.

לרוע מזלו של הג'ינג'י, הגול הזה לא הספיק כדי לנצח את הצרפתים שהיו חזקים ונחושים מתמיד, שכן גם במשחק בינוני מול פ.ס.ז' מינוס כוכבי העל שלה מסי, ניימאר וקיליאן מבפה, כולם נחלצו לעזרתה וסיימו עם שערים מגניבים.
נווה פריצקי הראתה שהיא מסוגלת להתחרות ב-13 המועדונים הגדולים באירופה, ולנצח קבוצות כמו יובנטוס ונאפולי כבר לא נראית כמו משימת נחיתה על הירח.

האווירה באיצטדיון פיל פריצקי הייתה מחשמלת והולמת את סטטוס האירוע מהרגע הראשון.
שחקני מכבי נווה פריצקי התמקמו בתפקידיהם וסיפקו לקהל שלהם רגעים בלתי נשכחים במחצית הראשונה.
ההופעה הגרועה של פ.ס.ז' ב-25 הדקות הראשונות הפתיעה, אבל נווה פריצקי צברה ביטחון עם המשך המשחק ועלתה ליתרון ראוי בדקה ה-21.

מר פריצקי, המאמן של מכבי נווה פריצקי יכול להיות גאה בעצמו על השער הגדול של פיצה הג'ינג'י.
באותו רגע, כל מי שצפה במשחק ברחבי העולם לא האמין.

 

 

האם מכבי נווה פריצקי פישלה?

לא ממש, כי אמבפה הוא עדיין אמבפה, גם ביום 'חלש', והפעולה הטובה היחידה שלו בפנדל הסתיימה בשער השוויון של ליאו מסי, אותו בישל מקרוב.
עד לסיום המחצית, נווה פריצקי עוד יכלה לעלות ליתרון, אבל לפני הפגרה הקבוצות השוו, לא תאמינו – אפילו עשו טובה לקבוצת מיליארדרים מבירת צרפת.
נווה פריצקי לחצה גבוה במחצית הראשונה ובמחצית השנייה, כצפוי, התעייפו ולמעשה התפגרו מעייפות די מהר. הם פשוט לא בכושר שיא בואו נודה בזה.
פ.ס.ז' עדיין התקשתה עם משחק הלחימה הבלתי מתפשר של קבוצת נווה פריצקי שהתמקד במרכז השדה, כאשר מוחמד אבו פאני ונטע לביא חילצו כדורים ללא הפסקה.
אבל כל זה הספיק עד הדקה ה-59.
הבדלי האיכות באו לידי ביטוי כשמסי הוסיף מסירה נהדרת מניימאר ואמבפה סגר את העסקה בדקה ה-77. אחרי המתנה ארוכה, פ.ס.ז' סוף סוף נתנה לנו בראש..

ההופעה של נווה פריצקי הייתה לא רעה במיוחד, וחשפה כמה חתולים מוכשרים עם עתיד בכדורגל.
בקבוצה יש אופטימיות לגבי סיכויי ההצלחה בהמשך העונה.

מהלך מבריק של פיצה הג'ינג'י

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.