הדבר הכי מטורף שמעולם לא ידעת שקורה בנווה פריצקי

המוקד העירוני: 055-7252679

הדבר הכי מטורף שמעולם לא ידעת שקורה בנווה פריצקי

אם אתם לא גרים בעיר נווה פריצקי, אז אולי אתם לא יודעים שלעיר נווה פריצקי יש חתול שמתפקד כראש עירייה. זה נכון, חתול ראש עיר. מר פריצקי, ליתר דיוק, הוא ראש העיר החתולי של העיירה הזעירה הזו בישראל.

מר פריצקי נולד ב 2020, תוך כדי מגיפת הקורונה וב 2022 הוא כבר נכנס לתפקיד. בהתחשב בתאריכים זה אומר שהוא ראש עיר מאוד צעיר. זה די ביג דיל… למעשה, מר פריצקי הוא אטרקציה תיירותית מרכזית מכיוון שאנשים רבים לא מאמינים שחתול הוא בעצם ראש העיר של נווה פריצקי.

איך חתול הופך לראש עיר?

ההיסטוריה של איך מר פריצקי הפך לראש העיר היא די מעניינת. אולי אתם מכירים את קניון לב אשקלון בעיר הסמוכה – ובכן, לפני כמה חודשים הבעלים של חנות חשמל בקניון, מצא את מר פריצקי בקופסה יחד עם שגר שלם של חתלתולים במגרש החניה של קניון לב אשקלון. הוא טוען שבחר את מר פריצקי מכל החבורה בזכות היופי המהפנט שלו.

סיפור משעשע זה מסביר שלמר פריצקי יש רקורד של הצלחות כבר מגיל אפס. נכון שלא התמודדו מועמדים אחרים על ראשות העיר נווה פריצקי, אבל ברור שכולם אוהבים את החתול הזה והוא אכן זוכה לאהדה גדולה בסקרים.

אם אתם רוצים לפגוש את מר פריצקי, אומרים שבכל בוקר הוא עושה כמה קילומטרים על ההליכון במכון הכושר של נווה פריצקי ומשם ממשיך לביתו.
מי היה מאמין שחתול יכול היה להיות ראש עיר של עיר?! נראה שכמה דברים מטורפים קורים בנווה פריצקי.

 

למעשה הטירוף רק מתחיל – צפו בסרטון ותבינו הכל !

 

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.