כך ראש העיר של נווה פריצקי ניצל מהתנקשות

המוקד העירוני: 055-7252679

כך ראש העיר של נווה פריצקי ניצל מהתנקשות

הוא ראש עיר אהוב, שמכהן כבר יום שלם בתפקיד התובעני ביותר בעיר נווה פריצקי. אז תארו לעצמכם איך העתיד של כולנו היה מתרסק לרסיסים אילו המתנקש היה מצליח לגבות את חייו של מר פריצקי. לפני מספר שנים פריצקי הותקף באכזריות על ידי כלב.

אה, כבר הזכרנו שראש העיר שלנו הוא חתול?! ראש העיר, מר פריצקי, הוא חתול רב יכולות, חתול עם סטייל ושיק – אבל מהמפגש עם אותו כלב, הוא בקושי יצא. רשימת הנזקים כללה: ריאה מנוקבת. שבר בעצם החזה. חתך של 5 אינץ' בצד.

הרופאים איפשרו לו לנשום בצורה מלאכותית, והוא נשם בעצמו רק כעבור שבוע מהפציעה. "מזל", אמרה מורן כרפסצ'נוב שעובדת בפיצרייה בקניון לב אשקלון: "הוא ראש העיר של נווה פריצקי, זו לא בדיחה. אני יודעת שזה נשמע מגוחך, אבל העיר מנוהלת ממש טוב".

הקריירה הפוליטית של מר פריצקי

הסיפור על איך ראש העיר מר פריצקי עלה לשלטון הגיע לחדשות בינלאומיות לאחר שזכה בבחירות לעירייה. אבל כדאי לעצור ולהעריך איך הכל התחיל לפני שנתיים בקרטון בקניון לב אשקלון, אז מצא את פריצקי אחד העובדים במקום והחליט לקחת אותו הביתה במקום להירקב בקניון הקר והמחניק. פריצקי היה מוטל על הכביש יחד עם אחיו החתלתולים ושמעון מבעלי שמעון חשמל ותקע בע"מ החליט להציל את חייו. כששאלנו אותו הוא מחה דמעה וסיפר כי "הוא היה ממש קטן ומסכן, לא היה לי מושג שהוא עוד יהיה ראש עיר!". הוא מיד החליט לשמור על חתלתול אחד לעצמו וקרא לו "מר פריצקי" כי זה השם הכי טוב שהוא יכל לחשוב עליו באותו הרגע /:

זמן מה לאחר מכן, חלק מתושבי אשקלון לא היו מרוצים מאף אחד מהמועמדים לבחירות הקרובות לראשות העיר וכך נולדה מחאה המונית שהובילה לפתיחה והקמה של עיר שכנה שתיקרא לימים נווה פריצקי.

החתלתול ניצח, הקים את משרד ראש העיר הלא רשמי שלו בתחילה בקניון לב אשקלון אך עם התמיכה הגיעו גם התרומות והכספים ובימים אלו מוקם בניין העירייה של נווה פריצקי שישמש לניהול שוטף של העיר החדשה.

מכיוון שהעיר נווה פריצקי היא "מחזה היסטורי עתידני", העמדה של ראש העיר נחשבת שבעתיים וראשי ערים סמוכות כגון ראש עיריית קריית גת וראש עיריית אשקלון מגיעים על מנת להיוועץ בחוכמתו האדירה. היא מאוד מועילה ופונקציונלית, אומרים המקומיים. עובדה זו מקלה על קהילה של כ 500 חתולים להיות מובלת על ידי חתול כמו מר פריצקי המוכשר. הם נותנים בו אמון מלא.

מי ניסה להוריד את ראש העיר פריצקי?

למרות שכלבים תועים מסתובבים לעיתים באזור נווה פריצקי, נראה כי כיום כל הכלבים מכבדים את סמכותו של מר פריצקי. אבל ייתכן שלפחות לכלב אחד הייתה בעיה איתו.

מר פריצקי טייל בחוף אשקלון כשזה קרה, טיול רגיל כמדי לילה, ולפתע כלב משוחרר עבר בריצה מעבר לרחוב ונגס בו.

"היה לו פצע גדול בצד באורך של כ-4-5 סנטימטרים וברגע שהגענו לו לווטרינר גילינו שגם איברים פנימיים נפגעו", אמר עובר אורח שטיפל בו. "השעות הראשונות היו זמן מכריע בגלל שהוא היה מורדם בכבדות בתרופות נגד כאבים. כאב לו מאוד".

החשבונות הרפואיים של מר פריצקי הגיעו ל-2,000 דולר, בגלל שלא היה ברשותו ביטוח רפואי. כעבור יומיים הכלב החשוד נתפס ונשלח למאסר עולם בבית המעצר של דימונה.

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.