למה כל החתולים נגנבים על נווה פריצקי?

המוקד העירוני: 055-7252679

למה כל החתולים נגנבים על נווה פריצקי?

לא הרבה ראשי ערים נהנים מליטוף בבטן מצד בוחריהם.
מצד שני, רוב ראשי הערים גם לא מסתובבים בעיר עירומים ומתלטפים עם עוברי אורח – לתדהמתם של בעלי עסקים מקומיים.

מכל מקום, מר פריצקי הוא הגיבור החדש. כולם אוהבים את ראש העיר של נווה פריצקי – העיר החדשה בישראל המונה 500 נפש.

פריצקי הוא בן גוריון החדש, מפריח הנגב והשממה. מושיע החתולים בארץ ישראל.

"הוא לא מעלה את המיסים שלנו. הוא לא מתערב בעסקים. הוא חתול כלבבי!", אמרה לנו חתולה בשם פיסטוק, המשמשת גם כמזכירתו האישית של ראש העיר.

מר פריצקי עשוי להיות ראש העירייה היחיד במדינה שעלה לתפקידו כתינוק. "הוא היה בקופסה מלאה בחתלתולים בחזית החנות, והבעלים אימצו אותו" הוסיפה פיסטוק.

זמן קצר לאחר מכן, התושבים לא היו מרוצים מאף אחד מהמועמדים בבחירות הקרובות לראשות העיר באשקלון והצביעו עבור מר פריצקי כמועמד להקמת עיר חדשה. החתלתול ניצח.

מכיוון שנווה פריצקי היא עיר חדשה, אז לתושבים אין יותר מדי ציפיות וזה כנראה סוד ההצלחה שלו, ולראייה, רוב התושבים מסתדרים עם חתול בעל ארבע רגליים שמנהל את המופע.

אבל הכוח, כנראה, עלה לראשו הפרוותי של מר פריצקי.

"לאורך כל היום אני צריך לדאוג לראש העיר. הוא מאוד תובעני", אומר עוזרו האישי "הוא רק עושה מיאה ומיאה ומיאו ודורש שילטפו אותו ויפעילו לו את ההליכון. כן, הוא עושה ספורט, וכל פעם הוא רוצה מהירות אחרת. זה מטריף אותי, החתול הזה כל הזמן משנה את דעתו אני לא יודע איך בחרו בו להיות בראש נווה פריצקי זה ממש משגע אותי!" בנוסף, מתברר שראש העיר "שותה רק מים מכוס יין שיש בה נקניק", הוסיף עוזרו האישי.

אבל רוב התושבים המנומנמים של נווה פריצקי מוכנים להשלים עם אורח החיים התובעני של ראש העיר, במיוחד בגלל שהוא אטרקציה תיירותית גדולה לקהילה המונה כ 500 חתול וחתולה.

יש מי שטוען כי ראש העיר מושך לעתים קרובות עשרות תיירים שנמצאים בדרך ליעדים אחרים כמו אילת או מצפה רמון.

ונכון לשעות הערב של יום ראשון, לדף הפייסבוק של ראש העיר מר פריצקי היו הרבה יותר מ 3 מנויים. זה מעיד על גילוי עניין.

אבל מר פריצקי נשאר נאמן לקהילה שלו, לעתים קרובות מופיע בעסקים מקומיים – אם כי באופן בלתי צפוי.

"כשהבניין שלי נשרף בשנת 2002, הוא היה האחרון שיצא ממנו", אמר קלוד ואן מיאו "הוא תמיד בסביבה. מר פריצקי משוטט לכל מקום בעיר."

למרות שיש לא מעט כלבים בישובי הדרום, את ראש העיר של נווה פריצקי, זה לא מטריד. נראה שהכלבים מכבדים את סמכותו של מר פריצקי ומראים לו כבוד על הישגיו הרבים. "מעולם לא ראיתי כלב מתעסק איתו", אמר קלוד ואן מיאו.

למרות שראש העיר מקבל בדרך כלל ביקורות חיוביות על הפוליטיקה שלו, הוא אשם בכך שהוא ישן לעתים קרובות בעבודה.

"היריבים הפוליטיים הגדולים ביותר שלו יהיו עסקים מקומיים אחרים שישנאו את זה שהוא בא ותופס תנומה ומשאיר פרווה בכל מקום. הם לא מעריצים גדולים שלו", אמר קלוד. "התגובה שלנו היא בדרך כלל – אין מה לעשות, הוא ראש העיר".

 

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.