חברת ניהול מגדלי מגורים

המוקד העירוני: 055-7252679

חברת ניהול מגדלי מגורים

בעשורים האחרונים אנו עדים להתפתחות אדירה בשוק הנדל"ן. בואו לצורך העניין נשים בצד את מחירי הנדל"ן כי תנודתיות מסוימת יש בכל שוק. הדבר היציב עד כה הוא התפתחות ענף הבנייה ואיתו החל להגיע למחוזותינו סטנדרט חדש של מגורים. השאיפה היום של יותר ויותר משפחות המשתייכות למה שמכונה מעמד הביניים – היא לא לגור ב"סתם בניין" שכמוהו יש עוד עשרות אלפים בישראל אלא היום האידאל נע לעבר מגדלי מגורים גבוהים – כשחלקם אף מוגדרים כמגדלי יוקרה.

מה עומד מאחורי טרנד מגדלי המגורים?

ראשית ישנו נושא הבנייה לגובה שמטרתה הראשונה היא ניצול טוב יותר של הקרקעות. בנייה נמוכה ו/או צמודת קרקע כפי שהייתה נהוגה במאה הקודמת היא למעשה תופעה שהולכת וחולפת בהדרגה מהנוף. כיום, רוב הבנייה היא של מגדלים – בנייה לגובה של מגדלי מגורים המתנשאים לגובה של עשרות קומות ומכילים לעיתים מאות דיירים על פני כ-100 דירות ואף יותר.

כמות כזו של דיירים בבניין אחד יוצרת מטבע הדברים עומס אדיר על הגורם המנהל את הבניין. בעבר היה נהוג למנות וועד שלוקח על עצמו את תחום התחזוקה, הניהול והתפעול של הבניין. בעוד שיש מקומות שבהם זה עדיין מקובל, ככל שגדלו הבניינים כך התפעול נעשה מורכב מכדי להטיל את המשימה על מי שאינו הוכשר למשימה ואינו פנוי לטפל בה מסביב השעון.

בניינים ומגדלי מגורים יצרו את הצורך בצוות ניהול מקצועי שנוכח במקום במקרים רבים 24/7 ומפקח על כל המתרחש בשטחים המשותפים של הבניין.

חברת ניהול מגדלי מגורים היא כזו המציעה סט של שירותים ופתרונות ובכלל זה אבטחה, הפעלת חברת ניקיון, תפעול מעליות, גינון, גבייה, ניהול חשבונות, הזמנת שירותים מאנשי מקצוע נוספים על פי הצורך, ועוד. כל מה שנדרש כדי להבטיח לדיירי המגדל איכות חיים גבוהה עם מינימום תקלות והפרעות.

מידע נוסף על ניהול מגדלי מגורים

בשלב זה יתכן שאתם רוצים לדעת יותר פרטים על כל אחד מהשירותים המרכזיים שמציעה חברה לניהול מגדלי מגורים. הנה הפירוט לפניכם:

אבטחה ושמירה

פעמים רבות פרופיל הדיירים במגדלי מגורים הוא כזה המצריך שמירה על ביטחונם ופרטיותם באופן מוגבר מהרגיל. שירותי שמירה ואבטחה הניתנים בחלק מהמגדלים מאפשרים חוויה אקסקלוסיבית ונעימה בכניסה לבניין בידיעה שאף גורם אינו יכול להטריד אותך. הכניסה לבניין מתאפשרת רק למי שיש הרשאה, ולא מותרת גישה לאורחים בלתי קרואים. לעיתים כדי לחסוך בעלויות התפעול של מערך האבטחה, פקיד הקבלה בלובי מתפקד גם כאחראי על אבטחת הדיירים. תפקיד זה נתמך על ידי מערכות טכנולוגיות מתקדמות הכוללות מצלמות אבטחה ברזולוציה גבוהה המתעדות את כל המתרחש בשטחים המשותפים ובכניסות אל הבניין. המידע מוזרם בזמן אמת אל איש האבטחה שמנטר כל פעילות חשודה על מנת לחסום פעילויות לא רצויות שעלולות להפר את שלוות חייהם של דיירי המגדל.

מגדלי מגורים
מגדלי מגורים מטופחים – עבודה של חברת ניהול

שירותי ניקיון

במגדלי מגורים משותפים ישנו שטח משותף רחב ידיים המצריך הרבה ידיים פועלות בצוות הניקיון של הבניין. עובדה זו נובעת מעצם גודל שטח הפנים של המבנה שמתלכלך באופן קבוע ובכלל זה חדרי אירוח, לובי, מעליות, חדרי מדרגות, בריכה, חדר כושר ועוד. הגורם השני הוא תנועה כמעט בלתי פוסקת של דיירים – חלקם יוצאים, וחלקם מגיעים מבחוץ – לעיתים מביאים עימם חול, אבק, בוץ ושאר מיני לכלוכים שצוות הניקיון נדרש לנקות. הגורם השלישי שהופך את עבודת הניקיון במגדל המגורים למורכבת היא הימצאותם לא פעם של אלמנטים עיצוביים רבים כגון מראות, גינות נוי, חלונות, פסלים, נברשות, ועוד.

תחזוקה ותיקונים

מגדלי מגורים בכלל ומגדלי יוקרה בפרט, כוללים מגוון רחב של מערכות הדורשות בדיקות תקופתיות וכמה בדיקות יומיות. בדיקות אלו נדרשות על מנת לוודא את תקינות המערכות ולמנוע קורוזיה, נזק או הפרעה לפעילות העלולים לפגוע בחיי היום יום של דיירי הבניין. בין שלל המשימות שמבצעים אנשי התחזוקה בבניין: בדיקת מערכות מים, משאבות, גנרטורים, תאורה, וקריאה לאנשי מקצוע מומחים נוספים (טכנאי מעליות, אנשי הדברה ועוד).

כספים וגבייה

איסוף תשלומי ועד בית וגביית כספים מהווים לעיתים אתגר גם בבנייני דירות רגילים. כשמדובר במגדלי דירות גדולים, התהליך יכול להיות קשה יותר. כמו כן, בעיה זו מתעוררת בכל מקרה של גיוס כספים (הזמנת מומחה מיוחד, תיקונים תקופתיים וכו'). חברת הניהול אחראית גם על גביית הכספים ובכך נמנע הצורך של דייר מסוים לטפל בכל ענייני הגבייה. כמו כן, על חברת הניהול מוטל לנהל את הכספים הנגבים, לפקח על התשלומים ולדאוג לניהול פיננסי נכון ושקוף של הדיירים, תוך חתירה מתמדת להתייעלות פיננסית.

חברה מומלצת לניהול מגדלי מגורים

חברת ממפיס (שכדאי לכם להכיר) מנהלת צוות עובדים מובחר הכולל אנשי מקצוע בתחום ניהול בנייני המגורים. צוות החברה עובר הכשרות מתאימות המאפשרות לו לספק את השירות האיכותי ביותר לדיירי הבניין ולהתמודד עם כל בעיה באופן מיידי. החברה שמה לה למטרה לפעול במקצועיות, בהגינות ובשקיפות מלאה, תוך ליווי צמוד וזמינות מלאה לכל לקוחותיה.

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

חברת ניהול מגדלי מגורים

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.