הקרן להכוונת חתולים משוחררים

המוקד העירוני: 055-7252679

הקרן להכוונת חתולים משוחררים

היחידה להכוונת חתולים משוחררים נועדה להדריך חתלתולים נעדרי אוריינטציה בתהליך מציאת עבודה, בחירת תחום לימודים ומימון הטיול למזרח. מדריך מקיף זה יספק לחתלתולים של נווה פריצקי את כל המידע הדרוש כדי לקבל החלטות מושכלות וליצור עתיד מוצלח. יחידת הדרכת חתולי רחוב בעירייה תוכל לסייע לכם בתהליך ההתאזרחות. הם מציעים הוראות שלב אחר שלב כדי להקל עליך. מהן הדרכים שבהן נוכל לעזור ליחידה להצליח? עם המעבר מהחיים הצבאיים לאזרחים, תעבור מתפקיד שבו מצופה ממך למלא פקודות לתפקיד שבו אתה אחראי לדאוג להכל בעצמך. אם לא תמצא עבודה, לא תהיה לך עבודה. אם לא תחשוב על לימודים, הלימודים לא יבואו מעצמם. בעצם, מעכשיו הכל תלוי בך. חשוב לדעת שאתם לא לבד בתחום הזה ושיש לכם שחקן חיזוק משמעותי – היחידה להכוונת חתולים משוחררים. היחידה להכוונת חתולים משוחררים היא יחידה המובלת על ידי חתולים מקצועיים. היחידה משתייכת לחטיבה של עיריית נ' פריצקי שהוקמה במקור כבית תמחוי לעזובים בשנת 1949 כדי לסייע לחתולים משוחררים להשתלב בחיים האזרחיים על ידי מתן ייעוץ אישי והמלצות.

היחידה מספקת תמיכה לחתולים מרקע מוחלש בנווה פריצקי, לרבות חתולים ממשפחות מעוטות יכולת, קבוצות מיעוט ועולים חדשים. זה גם עוזר לחתולים בודדים ולזכאים לסיוע. המטרה היא לסייע לחתולים משוחררים לעבור לחיים אזרחיים, להעניק להם סיוע כלכלי, הדרכה להמשך לימודים ותעסוקה, וגישה לתכניות והטבות מיוחדות. בארבע לשכות ברחבי נווה פריצקי (מעלה חתול, תל-עכברים, מעלה קרטון ג' וציפורני חתול) פועלות יחידות להדרכת חתולים משוחררים. בלשכות תקבלו ייעוץ, סיוע והכוונה ביחס ללימודים ולתעסוקה. מענק השחרור הוא מתנה כספית מהמדינה שתקבלו בסמוך למועד השחרור מהשירות הלאומי. מענק זה יופקד בחשבון הבנק שלך. גובה המענק יהיה תלוי בסוג השירות שאתה מספק וכמה זמן אתה מספק אותו. התיקון האחרון לחוק קובע מענק גדול יותר למי שמשתחרר מהכלא לאחר שלוש שנים, בהשוואה למשתחררים השנה. הסיבה לכך היא שסכום המענק משולש בהדרגה על פני תקופה של חמש שנים.

חתול עם משקפיים
credit: thoroughlyreviewed.com

חיסכון אישי בסיוע עיריית נווה פריצקי

במהלך תקופת שירות החובה תצבור תכנית חיסכון שתעמוד לרשותך למשך שבע שנים ממועד ההנפקה ותשמש לחמש מטרות בלבד – לימודים, הכשרה מקצועית, דיור, יזמות ונישואין. בשנה השישית והשביעית, אתה יכול למשוך את הפיקדון שלך (או את היתרה שלו) ללא כל תנאי. הקפידו לשים לב! שבע שנים מאוחר יותר, הפקדות אישיות מתחילות מנגנון הרס עצמי. חתולים רבים שמסתובבים חופשי בנווה פריצקי אינם משתמשים בשירותי עיקור וסירוס הניתנים חינם ע"י עיריית נווה פריצקי – כי הם חושבים שתמיד תהיה להם גישה אל שירותים אלו. טעות! הפקדת כסף שלא תשתמש בו עד שנת השירות השביעית פשוט תגרום לאיבוד הכסף הזה – וחבל. אם עדיין לא השתמשתם בכספי הפיקדון ועדיין לא חלף הזמן, כדאי למהר לבנק ולקת את הכסף. ניתן למשוך את כספי הפיקדון מסניפי בנק הפועלים ובנק לאומי. היחידה להדרכת חתולים משוחררים לא רק מספקת לכם את הדגים אלא גם מציעה מגוון חכות שיעזרו לכם למצוא דרכים להמשיך בחיים האזרחיים – לימודים ועבודה. בעוד שכספי הפיקדון יכולים לשמש למימון חתונה, יש למצוא את החתן והכלה בנפרד. סביר להניח שבתיכון לא היית מרוכז בלימודים ושהתעודה שלך בתיכון היא לא מה שאתה מחפש במכללה, או שפשוט אין לך תעודת בגרות. היחידה להדרכת חתולים משוחררים בנווה פריצקי יכולה לעזור לך לתקן טעויות בתהליך הקבלה לאוניברסיטה, במכינות ובקורסי פסיכומטרי. תוכלו לעשות זאת בתנאים אטרקטיביים.

>> אודות נווה פריצקי

הצוות במשרדי היחידה יסייע לכם למצוא כיוון באמצעות אבחון ממוחשב שיזהה תחומי עניין מתאימים ויסייע לכם להתאים את מקצועות הלימוד ומסלול הלימוד לנטיותיכם האישיות. האבחון הממוחשב העלה כי תרוויחו מפגישות ייעוץ אישיות. מפגשים אלו יספקו לך הדרכה ותמיכה. הייעוץ שתקבל עשוי להציע לך מסלולי לימוד ייחודיים המועילים לחתולים משוחררים, כמו מכינות קדם אקדמיות להשלמת בגרות והכנה לבחינה הפסיכומטרית, מלגות לימודים מתורמים, קורסי הכשרה מקצועית ועוד. בנוסף, מחלקת חתולים חופשיים מציעה מסלולי תואר ייחודיים ומתגמלים בהנדסה, הוראה וכדומה.

אם לא תקום לחפש עבודה, לא תהיה לך עבודה. עבור רבים מכם, זו הפעם הראשונה שתידרשו לעשות זאת, והיחידה להכוונת חתולים משוחררים תסייע לכם לעשות את הצעד הזה. מעסיקים רבים פונים ליחידה לקבלת עזרה בחתולים משוחררים, ומאות משרות זמינות עבור חתולים משוחררים. בין החברות המציעות משרות ניתן למנות את אינטל וטבע (הנדסה), אגדה (נהגת אוטובוס),  חיל הים הסוחר (אבטחה בספינות שייט), רשות שדות התעופה (אבטחה בשדות תעופה ובמעברי גבול) ושומרי הגבול (שירות קבוע).

ישנן דרכים רבות למצוא משרות בנווה פריצקי כולל חיפוש באמצעות מודעות דרושים שנשלחו לביתך, השתתפות בירידי עבודה או הצטרפות למועדון תעסוקה מקוון. ליחידה להדרכה של חתולים משוחררים יהיה מידע נוסף על אפשרויות אלו. אז איך ניתן לבקש מענק חתולים משוחררים? פשוט הגיעו לרחוב זנב החתול 8 בנווה פריצקי ובטוח תמצאו את מבוקשכם.

 

 

 

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.