חמש סיבות לעבור אל נווה פריצקי עוד היום

המוקד העירוני: 055-7252679

חמש סיבות לעבור אל נווה פריצקי עוד היום

תראו, הדרישה לקרטונים ופחוני שיכון בנווה פריצקי בשיאה, זה לא שאנחנו מנסים בכוח למכור לכם דירות. מאמר זה נועד לעזור לכל אותם חתולים שמתקשים במציאת דיור מכובד ובר השגה ונאלצים לפעמים לשהות בפחים לא מוגנים – לעיתים לצידם של עכברים, ג'וקים, והגרוע מכל – בני אדם שלא שמים פס ואפילו שופכים להם את קערות המים. זהו מצב בלתי נסלח וזה מה שהוציא את הציבור למחאת קיץ 2022 בתהליך ארוך שבסופו הוקמה נווה פריצקי – עיר החתולים הרשמית של ישראל.

אז בואו, יש לנו הרבה יתרונות והגיע הזמן לפרוס את הרעמה, לעשות פן למי שצריך וללכת בראש מורם כי יש לנו יתרונות!

1. יתרון ראשון – נווה פריצקי היא בית לאומנים בנפשם, זה כמו ללכת במוזיאון כאן. יש גרפיטי של חתולים מעשנים וויד בכל פינה, זו ממש אטרקציה.

2. יתרון שני – אין כאן מיסים, המחיר שאתה רואה בסופר השכונתי על פחית טונה עסיסית, זה המחיר שתשלם ולא יבואו אליך חתולים שחורים מפחידים בסוף החודש בדרישה לתשלום על כל מיני ביטוחים הזויים רק כדי לרפד את הכיסא של קופת העירייה. בנוסף, מחירי הדיור בריצפה פשוטו כמשמעו. כאן בעיר שלנו הבנו שצניעות היא מילת המפתח ומאז עברנו לגור בבתי קרטון וגילינו שהפשטות עושה לנו טוב לפרווה.

3. יתרון שלישי – מבחינה חברתית טוב לגור עם חתולים כמוך בשלווה. יש כאן מגוון רחב של חתולים – פרסיים, סיאמיים, חתולי רחוב. נווה פריקצי היא קיבוץ גלויות במובן הרחב של המילה.

4. יתרון מס' 4 – אנחנו אוסרים על תנועת כלי רכב בכבישים (למעט ביום כיפור) כך שניתן להתהלך בביטחה ללא חשש להימעך.

5. יתרון 5 – קירבה לים – מכיוון שהשטח עליו הוקמה נווה פריצקי למעשה הוחכר לנו מעיריית אשקלון, זכינו לקבל רצועת חוף קטנה אך איכותית בה מתקיימים חוגי ציפה על המים, סקטבורד מים וקפיצה על גלשנים. עונת הרחצה מסתיימת באוקטובר כך שכדאי להזדרז.

לסיכום,

נווה פריצקי היא עיר צעירה, תוססת עם מגוון תרבותי עשיר. רמת החינוך כאן היא מבין הגבוהות בארץ משום שבתור חתולים אנחנו לומדים אחד מהשני ולא חוששים לקחת סיכונים גדולים ואפילו ליפול מכל המדרגות רק כדי להרגיש את טעם הכישלון ולקום מהקרשים. כאן יש לכם סיכוי לשרוד את האינפלציה והמיתון ולא תידרשו לשלם מיסים כלל. בנווה פריצקי המוכרים בסופר הם חתולים, הפקח של העירייה הוא חתול, השליחים של walt ושל amazon – יפה ניחשתם לבד – גם הם חתולים. כך שמה שנשאר לכם הוא לבוא וליהנות מסביבה נקייה ונעימה שיצרנו לכם כאן בעיריית נווה פריצקי בראשות מר פריצקי בעל הפרווה הרכה והנעימה.

 

מסוקרנים? ברור! אתם חתולים. שלחו מייל אל פיסטוק החתולה הכי מהממת בעולם ותזכו לתשובה אולי: info@xn—-7hccawa7bxbtki.com
בין השעות 13:00 ל 13:01 ניתן גם ליצור עימנו קשר טלפוני במוקד העירוני בטלפון: 055-7252679

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.