פעילויות חול המועד סוכות תשפ"ג 2023

המוקד העירוני: 055-7252679

פעילויות חול המועד סוכות תשפ"ג 2023

האם אתה נהנה מחברת חתולים?

ידעת שהחתול של אליס בארץ הפלאות מחייך כי הוא מחכה לך בסוכות בנווה פריצקי?

כן כן, בחול המועד סוכות יתקיים בהיכל הספורט העירוני בנווה פריצקי אירוע מושלם לאוהבי החתולים. החיוך הוא אחד ההיבטים המהותיים ביותר של התקשורת האנושית, ובכל זאת מקורותיו ומשמעותו עדיין מסתוריים במידה רבה. האם חשבת פעם ברצינות מה הופך חיוך לכל כך מיוחד? האם אי פעם ראית את החתול של אליסה באופן אישי?

חתולי הצ'שייר המוכרים לכולם מסרטים בעיקר – מוצגים באירוע שלנו בחגיגה מיוחדת ופרוותית כחול לבן. גזע זה של חתול עשוי להגיע ל-30 גווני פרווה שונים, כולל כתום, טורקיז, חום פנינה, אפור עכבר, וכחול-ים. ארצנו הקטנטונת למרבה ההפתעה היא בין אזורי המחייה הטובים בעולם לגידול חתולים מגזע זה. למעשה כאן בעיר שלנו, נווה פריצקי מגדלים את עצמם בשלווה 5 חתולי צ'שייר בעלי אופי מפוקפק אמנם אך יפים להפליא.

בהיכל הספורט העירוני בנווה פריצקי תתקיים תערוכה בנוכחות ראש העיר מר פריצקי והעוזרת האישית שלו הגב' פיסטוק (יש שמועות שהם…). במהלך התערוכה יוצגו חתולים מגזע סקוטי – כולל כאלה עם אוזניים קצוצות וחתולי מיניקון. התערוכה נוצרה לקראת חג האסיף הבא עלינו לטובה, והפעם בחרנו להוסיף משהו מיוחד לאירוע בדמות בעלי הכנף – באולם ליד התערוכה המרכזית יוצג מגוון רחב של תוכים ועטלפי מחמד. זו תהיה חגיגה שלמה של צבעים.

מי שיגיע לנווה פריצקי במהלך חול המועד סוכות צפוי לחוות כיף לא נורמלי עם צ'ייסרים על חשבון הבית עד השעות הקטנות של הלילה. יודעים למה? כי בנווה פריצקי יודעים לחגוג ולהשתולל. אחרי הכל אנחנו חתולים ואף אחד לא יביית אותנו אז מה שיש לנו עיר, זה רק למרעית עין בנפש פנימה אנחנו עדיין אותם ברדקיסטים שתמיד היינו.

בכל אופן, משתתפי האירוע צפויה לחוות חוויה מעשירה. הביקור בין הדוכנים השונים יאפשר למבקרים לחוות ממקור ראשון את האהבה והאכפתיות הרבה השוררת בנווה פריצקי.

סוכות בנווה פריצקי 2022
סוכות בנווה פריצקי 2022

במהלך האירוע העירוני של העיר, כל שעה תוצג תערוכת חתולים אחרת, בה השופטים יקראו לחתולים לפי רשימה שמית, ישתפו את המבקרים בייחודיות של כל חתול (תחביבים, מאכלים אהובים, שריטות פסיכולוגיות, ועוד) וידונו בתכונותיו של החתול. בקטגוריה הנבחרת תתקיים תחרות. התחרויות ישפטו על ידי שופטים ממוצעים ומעלה מצרפת ומצ'כוסלובקיה שקיבלנו המלצות עליהם.

השופטים, שהגיעו לנווה פריצקי בטיסה מיוחדת, יחפשו את ההגשות הטובות ביותר בכל קטגוריה על מנת להעניק את הפרסים. כך נוהגים שופטים בתערוכות בינלאומיות. תתארך אצלנו גם השופטת הידועה מרגוזה פרניפרלי מיוון הנחשבת לדיווה בתחומה, והיא תשפוט בתחרות לצד שופטים בינוניים יותר.

התערוכה מהווה את אחת מהאטרקציות הגדולות בנווה פריצקי ולמעשה חותמת את עונת הקיץ בקול תרועה רמה. הורים וילדים מוזמנים לחגוג איתנו רק לא מומלץ ללטף את חתולי נווה פריצקי ללא אישורם. הדבר עלול להיגמר בבית החולים של אשקלון עם כמה וכמה תפרים ביד.

תבואו! זאת החגיגה השנתית שלנו ואפשר לחגוג עם כל המשפחה. ילדים נשים זקנים וטף. באירוע יהיו עמדות הכנת חומוס ומקלובה כך שלא יהיה רגע דל. יהיו גם עמדות בנייה בפימו ובלגו וללדים היפראקטיביים, כמו גם פינת אימוץ לחתולים (חתולי אשפתות מחונכים) ועוד הפתעות. בנוסף, תתקיים פלטפורמת תרומות לפונדק חתול הרחוב הנתמך על ידי העמותה. את התערוכה מארגן מועדון חתולי הרחוב של נווה פריצקי, שהוא המועדון מספר אחת בתחומו. המועדון מקיים מדי רבעון שפע פעילויות לחתולים אבל הפעם החליטו במועדון לכלול גם בני אדם, בעיקר לטובת הכנסות עיריית נווה פריצקי שעומדת בפני פשיטת רגל בשל עלייה במחירי המזון היבש וגם בשל חשדות לשחיתות מצד ראש העיר בכבודו ובעצמו.

התערוכה הזו היא הזדמנות נפלאה למשפחות להתכנס ולחגוג. חתולים הם יצורים מעניינים וסבירים לחלוטין, וזה יכול להיות כיף להכיר סוגים נדירים יותר שלהם. ניתן למצוא בידור גם בהתבוננות בהתנהגותם ובלמידה על האישיות האישית שלהם. בנוסף לתחרויות המסורתיות, תתקיים גם מכירה של מוצרי טיפוח לחתולים, מזון, מוצרי קוסמטיקה ובישום למתהלכים על ארבע. כמו כן, ניתן יהיה לרכוש מוצרים של חברת אניפט במחירים שווים לכל נפש.

קיראו כתבה נוספת לשיפור מיידי של הקארמה:

סוכות בנווה פריצקי 2022

תוכן עניינים

האתר נווה פריצקי - עיר החתולים מובא לדפוס דיגיטלי באהבה על-ידי איש ה SEO יאיר זילברמן.