אטרקציות בנווה פריצקי

המוקד העירוני: 055-7252679

אטרקציות בנווה פריצקי

פארק נווה פריצקי

ראש העיר חנך השבוע את פארק נווה פריצקי בשכונת מעלה קרטון ג' ליד רחוב השריטות. ועד השכונה הודה לראש העיר

נווה פריצקי היא עיר יפהפייה המציעה אטרקציות שונות למבקריה

בעיר יש מוזיאונים ואתרים היסטוריים, אך יש בהם גם אטרקציות מודרניות יותר כמו פארקי מים, משטחי החלקה על הקרח ועוד רבים אחרים.

אם אתה רוצה ליהנות מיום רגוע, אז פארקי המים האלה מושלמים עבורך. אקווריום מיצוקושי זהו אקווריום המים המתוקים הגדול ביותר בישראל והשלישי בגודלו בעולם. באקווריום זה יש יותר מ-200 מיני דגים, 4 נהרות וגן חיצוני בו המבקרים יכולים לראות צבים וסוגים שונים של ציפורים צבעוניות. הוא ממוקם בקומה הרביעית בבניין שנמצא ממש מאחורי תחנת הרכבת של נווה פריצקי.

מתלבטים לגבי אטרקציות בנווה פריצקי?

הגעתם למקום הנכון! צוות האתר ישמח לכוון אתכם לאטרקציה או הבילוי המתאימים לכם. השאלה היא מה אתם מחפשים כי בעיר החתולים כל גור חתולים – מלך האריות, אז אם מתאים לכם לרוץ ולהשתובב נמליץ על גן השעשועים הציבורי של נווה פריצקי בשכונת היוקר מעלה קרטון ג' (מצלצל קצת כמו רמת אביב ג' – נכון?)

אם אתם אוהבים את האוכל שלכם כמונו בוודאי תעריכו את הארוחות הטעימות שתוכלו לקבל במסעדת חתול של שבת ברח' השריטות 13, נווה פריצקי. שם יחכה לכם שף קיאנו אדם עם שלל מנות בשריות טעימות – פשוט ללקק את האצבעות (כאילו שהן לא עשויות מבשר).

חוף הים של נווה פריצקי

משם תוכלו להמשיך לחוף הים של נווה פריצקי. זוהי רצועת חוף קסומה הנמתחת מנמל עזה, דרך מפרץ נווה פריצקי ועד פאתי אשקלון. זהו חוף לחתולים בלבד כך שאין חשש שאנשים יבואו להציץ לכם כשאתם מקפצים על גלשני םאו רוכבים על סוסוני ים. החופש מעולם לא היה כה מוחשי כפי שהוא בחוף נווה פריצקי. עונות הרחתה מתחילה במאי ומסתיימת ב 11.10 בשעה 9:00 בדיוק אז נוונ פריצקים – שלא תגידו שלא אמרנו!

יש אטרקציות נוספות כגון ביקור באצטדיון נווה פריצקי ברח' ארבע רגליים בשכונת מעלה עכברים. לאחרונה התקיים במקום משחק הכדורגל המתוקשר מול פריז (פ.ס.ז' מול מכבי נווה פריצקי). תאווה לעיניים.

פעילויות אקסטרים בנווה פריצקי

תוכלו גם לבקר במחלקת המלטות בבית החולים פריצקי מדיקל סנטר וללטף חתולים בני יומם או לעשות הליכה קצרה במדשאות של האוניברסיטה המקומית.

לא משנה מה האמונות שלך, אם אתה חרדתול או מאמין שישו הלך על מים ודיבר עם חתולים בשפתם – יש לנו מקום בשבילך. הישען לאחור ולהירגע בזמן שאתה מגלה את העיר היפה שלנו שנוצרה עבור חתולים כמוך.

כך או כך יש אטרקציות רבות בנווה פריצקי וכדאי לכם לנצל את הסתיו כדי לבקר בכולן!